Ruggengraat van het GT Radial-portfolio tilt belangrijke light truck-band naar een hoger niveau
De nieuwe GT Radial MAXMILER Pro2 is gelanceerd met een 15% verbetering in rolweerstand en een 8% verbetering in remprestaties op nat wegdek, waardoor elke rit met een lichte bedrijfswagen efficiënter en veiliger verloopt.
De band is per direct leverbaar in 22 maten, met velgdiameters van 15 tot 17 inch, sectiebreedtes van 185 tot 235 en seriehoogtes van 55 tot 75. Het assortiment dekt 88,5% van de markt voor lichte bedrijfswagens, zowel voor elektrische als traditionele brandstofvoertuigen. Andere maten blijven beschikbaar via de oorspronkelijke MAXMILER Pro.
De band komt op de markt met een mix van A- en B-scores voor Wet Grip en B- en C-scores voor Rolling Resistance Coefficient.
De GT Radial MAXMILER Pro2 is tevens de nieuwste speciaal ontwikkelde light truck-band van het merk met het EV Ready-logo, wat aangeeft dat de band compatibel is met de groeiende vraag naar elektrische bestelwagens (EV), terwijl hij ook een referentie blijft voor voertuigen met verbrandingsmotor (ICE).
Daarnaast zijn er wijzigingen doorgevoerd in de load- en speed-indices om te voldoen aan de hoge eisen van moderne lichte bedrijfswagens met zowel enkele als dubbele assen. Met name de maten 215/70R15 109 S en 225/70R15 112 S zijn specifiek ontwikkeld voor de populaire Fiat Ducato en Peugeot Boxer.
Deze resultaten zijn bereikt dankzij een geoptimaliseerd profielontwerp dat veiligheid biedt op droge en natte wegen, verbeterde grip en handling, consistente hoge kilometrage, superieur comfort en lage geluidsniveaus.
Een versterkt ontwerp maakt de band bijzonder geschikt voor zware belasting, met een stijve schouder die zorgt voor controle en stabiliteit. De bescherming tegen zijdelingse impact is verder verbeterd om bestand te zijn tegen frequente stoeprandcontacten.
De naam MAXMILER Pro is sinds de introductie in Europa in 2015 synoniem geworden met het merk GT Radial. De band groeide uit tot een benchmark voor bedrijfswagenbanden in het middensegment.
De band is ontworpen en ontwikkeld in het Europese Research & Development Centre van Giti Tire in Hannover, Duitsland, waar de belangrijkste focuspunten voor dit project lagen op duurzaamheid, kilometrage en efficiëntie met oog voor sustainability.
Wilt u meer weten van deze band? Neem direct contact op met onze verkoopafdeling!